Ana Sayfa / Şifalı Bitkiler / Evde Hazırlanabilecek Balgam Söktürücü Karışım!

Evde Hazırlanabilecek Balgam Söktürücü Karışım!

Evde Hazırlanabilecek Balgam Söktürücü Karışım

Evde Hazırlanabilecek Balgam Söktürücü Karışım!

Zaman zaman kişiler için oldukça büyük boğaz sorunları yaşanmaktadır. Özellikle hasta olunan zamanda ya da bir sigara kullanıcıysanız bunu mutlaka bilirsiniz. Hastalık durumunda mikropları atmak için çabalayan bünye bir yerden sonra dayanamayarak son derece zor bir durum yaşamakta ve öksürük yolu ile bağamı atmaya çalışmaktadır. Bu durum boğazın tahrişine neden olmakta ve kişilerin yemek yerken zorlanmasına hatta ses tellerinde tahrip oluşturarak konuşmanın aksamasına sesin kısılmasına neden olmaktadır. Sigara içen biri için ise durum biraz daha farklı. Nedeni sigaranın boğaza yapışan içeriği. Boğaza yapışan bu içerik boğazdan atılsın diye vücut balgam üretmektedir. Ve bunu yapmasının nedeni hastalıkta da sigara kullanımında da zararlı virüs ve maddeleri vücuttan atmak istemesidir. Bunun için son derece başarılı bir kür oluşturuldu ve işe yararlığı tespit edildi.

Evde Hazırlanabilecek Balgam Söktürücü Karışım

Kaynayan suya tere atın ve 3, 4 dakika kaynadıktan sonra tereyi süzdürerek soğumasını bekleyin. Hazırlanışı bu kadar kolay olan kürün uygulanışı da son derece kolay. Taze olması gereken bu kürün 5 gün uygulanması sonucu görmek için yeterli. Aç karna ya da yemeklerden sonra 2 saat bekleyerek içmeniz gereken kür 3. Günde etkisini göstermeye başlayacak ve bronşlarınızı açmaya başlayacaktır.

Tere nedeniyle bu dönemde idrarda yanma hissedebilirsiniz. Ancak panik yapmanıza gerek yok. Aynı zamanda bu kür romatizma içinde son derece ideal bir yapıya sahip. Bunlara ek olarak iyi huylu prostat içinde ayda bir kere bu kürü uygulayabilirsiniz. Tek yönlü olmayan kür vücut için tamamen zararsız.

Gelen Aramalar:

  • evde balgam söktürücü
  • perine
  • balgam sokturucu
  • bogaza yapışan balgam
  • evde hazırlanabilecek balgam söktürücü

Hanımlar Yorumlarınızı Bekliyoruz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Doldurmanız gereken alanlar * ile işaretlenmiştir. *

*